Podcasty

od konceptu, přes střih až po zveřejnění. Vytváříme skvělé podcasty pro potřeby představení firemních služeb, nabídku produktů, nebo pro interní komunikaci velkých organizací.

Komplexní služby tvorby Podcastu.

Vytváříme profesionální podcasty od plánování, nahrávání, přes střih až po distribuci. Mnohaleté zkušenosti s nahráváním, editací a prací se zvukem, editaci a práci se zvukem využíme při nabídce profesionálních podcastů.


Profesionální prezentace služeb

Jak nejlépe prezentovat svou nabídkku služeb a produktů? Dnešní komunikace je rychlá, zkrácená a často minimalistická. Proč nevyužít časového formátu podcastu pro detailní představení služby, nebo nabídky produtků.

Interní komunikace velkých firem

Pro velké organizace může být těžké a nezrealizovatelné představit cíle společnosti, nebo obchodní strategii stovkám zaměstnanců jen po mailu, nebo nějakým oběžníkem. Využijte formátu podcastu, prezentujte do detailu novou strategii a důvody vstupu na nové trhy.

Neomezený prostor pro vysvětlení vlastních myšlenek a nápadů

Prezentovat vlastní myšlenky, vize, nebo historii firmy může být ideální pro tvorbu podcastu. Audio formát v desítkách minut nabízí skvělou platformu pro prezentaci myšlenek, nápadů a vizí.

Proč chtít podcast od nás

Poskytujeme našim klientům ty nejlepší strategické a komplexní služby v oblasti podcastingu. Naše bohaté zkušenosti s prací se zvukem, střihem, kvalitou zpracování a obchodní model jsou plně k dispozici i těm nejnáročnějším zákazníkům. Máme vlastní profesionálně vybavené zvukové studio a veškerou znalost a tvůrčí schopnost in-house.


Vyzkoušet

Chtěl bych zjistit víc, nebo vyzkoušet ?