Interní rádia

někdy známé jako interní rádio, nebo podkresová hudba v obchodu. Instore rádio vytvoříme na klíč včetně poplatků a legislativních úkonů.

Interní rádia

Proč interní rádio?

Máte pod kontrolou, jaký styl hudby a jakou náladu šíříte ve vašich prostorech.
Nikdy se tak již nestane, že se u vás vysílá reklama na konkurenci.
Oslovíte tak své zákazníky i dodavatele unikátní prezentací a zpříjemníte nákup svým klientům, čímž nejen že prodloužíte jejich pobyt ve vaší firmě, ale zároveň posílíte jejich věrnost.

Jak to funguje?

Samo! Provoz interního rádia pak probíhá z počítače umístěného přímo ve vaší prodejně a vše funguje automaticky. Data se automaticky aktualizují v pravidelných intervalech a jednotlivé složky programu rádia se vysílají v nastaveném čase přesně podle nastaveného programu s vlastním rozvrhem.

Interní rádio vytvoříme na klíč včetně všech poplatků a legislativních úkonů a navíc jsme schopni zajistit i „vysílání“ v síti v kvalitě od 32 až po 192 kbps. Získáte tak i plnohodnotné Internetové rádio.


Systém vysílání disponuje téměř neomezenými možnostmi zařazování různých programových složek a doplňků, jako jsou reklamní spoty (ať už vlastní nebo spoty třetích stran), motivační odkazy nebo samozřejmě hudba, kterou lze navíc rozdělit dle zacílení včetně denní doby nebo eventů. Ať už se blíží Vánoce nebo je léto v plném proudu, ve vaší prodejně vždy budou znít přesně ty songy, které naladí správnou atmosféru.

Možnost interního rádia využívají úspěšné firmy, jejichž jména jistě sami znáte! Patří k nim například tyto společnosti.


Snížení sazby u poplatků za veřejnou produkci nebo užití hudby nepodléhající těmto poplatkům je samozřejmostí.

Chtěl bych zjistit víc, nebo vyzkoušet ?